Americká značka Goose creek se zrodila prakticky z ničeho. Její zakladatel Chuck Meese odléval své první svíčky s manželkou Tamarou v jejich domě v Kentucky, Liberty. Z malé firmy se postupně stala úspěšná a prosperující společnost, jejíž produkty provoňují domácnosti po celém světě.
Dnes se svíčky Goose creek vyrábí ve velkých fabrikách napříč Spojenými státy.
Stále jsou 
ručně lité a k jejich výrobě se používají výhradně přírodní zdroje.

 

Velká svíčka 680g.  ve skleněné dóze s těsnícím víčkem, které zachovává její intenzivní vůni před vyprcháním.   Svíčky jsou velmi robustní, precizně zpracovány, za použití nejkvalitnějších surovin.
Svíčka obsahuje dva knoty, díky kterým zcela vyhoří, beze zbytku. Každá svíčka je navržena tak, aby rychle zaplnila celou místnost, příjemnou, intenzívní a dlouhotrvající vůní.  Menší svíčka 454g. obsahuje 3 knoty. 
 
Svíčka 680g. Doba hoření: 150 hodin.  Cena 699 Kč.  
Vonný vosk 59g. Doba hoření 80 hodin. Cena 169 Kč.
Svíčka 453g.  Doba hoření 60 hodin.  Cena 599 Kč. 
NOVINKA  Pánská kolekce svíček 453g. Doba hoření 60 hodin. Cena 599Kč.  
V případě zájmu odešleme přes Zásilkovnu!
 

 

 

 

VONNÝ VOSK GOOSE CREEK 

Kvalitně zpracovaný vonný vosk vyrobený z těch nejkvalitnějších surovin. Je balený v plastové krabičce s víčkem, ze které jej snadno vyjmete. Jedno balení obsahuje celkem šest kousků vonných vosků stejné vůně, které lze jednoduše ulomit a vložit do aromalampy. Vosk po roztavení rychle zaplaví váš domov intenzivní a relaxační vůní. Po dohoření svíčky ztuhne a je opět připraven k dalšímu použití. Není zapotřebí dolévat vodou. Celé balení se vydrží rozpouštět a vonět až 80 hodin v závislosti na způsobu užití. 

Značka: Goose Creek Candle

Hmotnost: 59 g

Vyrobeno v USA.

Cena 169Kč.